NOVI TRIJUMF PRIGREVAČKIH RUKOMETAŠA

U poslednjem kolu jesenjeg dela Treće rukometne lige Bačka u derbi utakmici između rukometaša Prigrevice i subotickog Vojputa 2, ekipa Prigrevice izvojevala je, pred 500 gledalaca, veoma vaznu pobedu rezultatom 34:26. U prvom poluvremenu Subotičani su drzali rezultatski priključak i na poluvreme otisli sa samo golom zaostatka. Drugo poluvreme Prigrevčani kreću oštrije i do kraja uvećavaju prednost na 8 golova razlike. Najefikasniji u ekipi domaćina bili su Đurasinović i Tepavac, a jos jednu odličnu partiju pružio je golman Čović koji je maestralnim odbranama najviše doprineo pobedi i zasluženo je izabran za igrača utakmice.

Jesenji deo prvenstva Prigrevčani okončavaju na vodećoj poziciji sa skorom od 8 pobeda i bez ijednog poraza.

Iz kluba se zahvaljuju publici koja je ispunila halu do poslednjeg mesta na podršci, fer i korektnom navijanju.