NOVA POBEDA PRIGREVAČKIH RUKOMETAŠA

U šestom kolu Druge rukometne lige Srbije grupa Sever, rukometaši Prigrevice ugostili su ekipu Rukometnog kluba Potisje Pleteks iz Ade. Pred oko 200 gledala Prigrevački rukometaši su savladali momke iz Ade rezultatom 30:26 (18:12).

Gosti počinju utakmicu silovito i postižu dva gola, nakon čega domaća ekipa uz mnogo bolju igru u odbrani i nekoliko kontri okreće rezultat. To je ujedno bilo jedino vođstvo gostiju na utakmici. Prigrevčani su na poluvreme otisli sa 6 golova razlike.

Drugo poluvreme domaća ekipa je uspela da nametne svoju igru i uz veliku podršku publike mirno su priveli utakmicu kraju.

Igrač utakmice je Tepavac koji je postigao 8 pogodaka, uz njega istakao se i Kozlovački sa takođe postignutih 8 golova. U domaćoj ekipi najvise pogodaka je postigao Lazić (9).

Sledeće kolo Prigrevčane očekuje nezgodno gostovanje gde putuju u Vojvodu Stepu.