“МЛАДОСТ” УЗЕЛА БОД У ЧЕЛАРЕВУ

Фудбалери апатинске “Младости” су јуче у Челареву поделили бодове са домаћом екипом “ЧСК Пивара”, а резултат на крају меча је био 3:3.

У узбудљивој утакмици препуној преокрета, Апатинци су до предности дошли из првог шута на гол, да би домаћин са два поготка преокренуо резутат. “Младост” је до полувремена успела да изједначи из пенала, па се на одмор отишло резултатом 2:2. У другом полувремену екипа из Челарева је поново дошла до предности, али су гости успели да изједначе и узму бод.

Након 26. одиграних кола Апатинци су петопласирани тим Војвођанске лиге север са 50 освојених бодова, колико има и четвртопласирана Војводина из Бачког Градишта. Изабраници Александра Кесића ће већ у суботу, 24. априла на свом терену угостити седмопласирани “Таванкут”.