MLADOST SA PETICOM ISPRAĆENA IZ SOMBORA

APATIN FUDBAL SOMBOR SPORT VESTI

OFK Mladost je na gostovanju Somborskom ŽAK-u poražena ubedljivo sa 5:0. Prvi gol delo je Smiljanovskog koje je nakon izvedenog kornera Vukovića bio najspretniji i loptu sa 10 metara poslao u mrežu Bašića.

Na drugi pogodak čekalo se do 23. minuta kada Vuković prelepim šutom iz slobodnog udarca postiže drgi gol za ZAK. Treći gol su Somborci postigli dosta srećno, nakon jedne neuspešne ofsajd zamke Vidaković izlazi 1 na 1 sa golmanom ali Bašić brani, na nesereću fudbalera Mladosti Vuković natrčava na odbijenu loptu i smešta je u mrežu za tada već visokih 3:0.

Igrao se 37. minut kad je odličnu akciju somboraca krunisao Mijatović i povisio na 4:0 odličnim udarcem po zemlji. U drugom poluvremenu tempo igre je opao, što je i očekivano pri ovako visokom vodstvu domaćina, a pred kraj meča videli smo još jedan pogodak koji je postigao Jovanović.