“МЛАДОСТ” ПОРАЖЕНА У ИЗУЗЕТНО БИТНОМ МЕЧУ, “БРАТСТВО” ПОБЕДИЛО И ПОМОГЛО АПАТИНЦИМА

APATIN FUDBAL SPORT VESTI

Фудбалери апатинске “Младости” су у дербију зачеља Војвођанске лиге север поражени у Бачком Градишту од директног ривала у борби за опстанак, домаће “Војводине” резултатом 3:0.

Иако би се по резултату рекло да су се Апатинци лако одрекли важних бодова, утакмица је током већег дела била тврда, тешка и неизвесна, а голови су постигнути у периоду од 70. до 83. минута. Апатински црвено-бели предвођени новим тренером Драганом Рајковићем, који је на клупи заменио Александра Кесића су “положили оружје” у последњих двадесет минута меча и на тај начин су пропустили прилику да остваре повољан резултат.

Нако овог пораза “Младост” је са 19 бодава претпоследњи тим лиге и има три бода мање од “Радничког” из Раткова који je убедљиво поражен у Пригревици од “Братства” резултатом 4:0. Ратковчани су први изнад црте која означава опстанак у лиги, и следи им жестока борба са Апатинцима, јер оба клуба желе да сачувају статус Војвођанског лигаша.