МЛАДОСТ ПОРАЖЕНА У ДЕРБИЈУ, БРАТСТВО МИНИМАЛЦЕМ ДО БОДОВА, А ПАРТИЗАН ИПАК НАСТАВИО ТАКМИЧЕЊЕ

Апатинска Младост је у дербију четрнаестог кола Војвођанске фудбалске лиге север на свом терену поражена од лидера на табели, екипе Слоге из Чонопље са 0:1. Након овог пораза Апатинци су пали на треће место на табели, а наредног викенда ће гостовати у Бачком Градишту.

Фудбалери Братства су минималним резултатом 0:1 узели бодове на неугодном гостовању у Зрењанину против трећепласираног Радничког. Једини погодак на мечу постигао је Зечевић у 80. минуту. Пригревчани су се овом победом попели на пето место на табели, а у наредном колу ће на свом терену дочекати екипу Први мај из Руме.

У оквиру четрнаестог кола Међуопштинске фудбалске лиге први разред, сва три клуба из општине Апатин су претрпели поразе. Тереквеш је изгубио у Кули од истоимене екипе са 1:0, а Јединство са Рибарева је резултатом 4:0 декласиран од Борца у Бачком Грачацу. Купусински Партизан је након најаве да ће иступити из лиге ипак одлучио да настави такмичење. Иако су Купусинци на полувремену водили против Младости у Крушчићу, на крају су поражени резултатом 3:1.