MLADOST GOSTOVALA U KRAJIŠNIKU

APATIN FUDBAL SPORT VESTI VOJVODINA

U sredu 17. septembra 2015. godine povodom seoske slave u Krajišniku su gostovali fudbaleri OFK Mladosti koji su ovom prilikom odigrali prijateljski meč sa domaćom FK Krajinom i zabeležili pobedu od 3:2. Rezultat  ovog meča bio je u drugom planu pošto su Krajišnik i Apatin odavno u prijateljskim odnosima  još od davnih sedemdesetih i osamdesetih godina kada je dosta igrača iz ovog mesta igralo u Mladosti.

Treneri su izveli kombinovane sastava i na taj način dali priliku svim igračima da pokažu šta umeju. Iako su “Krajišnici” vodili nakon prvih 45 minuta sa 2:1, “Đavoli” uspevaju da preokrenu rezultat u svoju korist za konačnih 3:2 i na taj način pokvare slavlje domaćinu.

Nakon utakmice usledilo je “treće” poluvreme u kome je druženje nastavljeno uz prijateljski razgovor i dogovore za revanš u Apatinu. Opština Apatin je pomogla ovo putovanje Mladosti u Krajišnik i na taj način pokazala da su ove dve opštine u bratskim odnosima.

Mladost će za vikend odčekati Polet iz Sivca, a FK Krajina će ugostiti ekipu Kikinde.