MLADOST BEZ NOVIH BODOVA OD POČETKA SEPTEMBRA

Ni deseto kolo Vojvođanske lige nije donelo drugu pobedu Mladosti, jer su ih na domaćem terenu sa 3:2 (2:1) savladale komšije Radnički iz Sombora. Lukić već u drugom minutu utakmice koristi šansu i dovodi Somborce u prednost od 1:0, da bi sredinom poluvremena Vemić povisio na 2:0. Do kraja poluvremena Mladost preuzima inicijativu i postiže pogodak za 2:1 preko Ožegovića, ali sve nade u preokret padaju u vodu već na početku drugog dela igre jer gosti drugim golom Vemića odlaze na dva gola prednosti, a da situacija bude još teža u 56. minutu Jovan Ćopić dobija crveni karton pa Apatinci od tog trenutka nastavljaju sa igračem manje. Do kraja meča Mladost je sa penala uspela da smanji na 3:2, a strelac sa bele tačke bio je Mandić.

U narednom kolu Mladost igra u Subotici protiv istoimene ekipe.

Mladost je poslednje bodove osvojila 3. septembra kada je kod kuće remizirala sa ekipom Bačke iz Pačira.