LIDER SE KONAČNO PROBUDIO

APATIN KOŠARKA SOMBOR SPORT VESTI

Košarkaški klub Dunav je prekinuo seriju od dva poraza i na domaćem terenu slavio protiv KK Sloboda iz Novog Sada sa 86:51. Apatinci dobro otvaraju meč i u prvoj četvrtini dolaze do prednosti od 23:12, nakon toga sledi pad u igri KK Dunava te gosti do poluvremena prilaze na samo koš prednosti. Na semaforu je u tom trenutku stajalo 33:31. Ključni momenat na meču desio se u trećoj četvrtini kada domaćin predvođen raspoloženim Šuputom pravi razliku od 18 poena. Do kraja meča trener Ajzenberger daje šansu i igračima sa manjom minutažom koju oni uspešno koriste pa i poslednji period igre dobijaju sa 26:11. U narednom kolu KK Dunav će na put u Sivac, i ako je suditi po pozicijama na tabeli ovo bi trebalo da bude lak zadatak za apatince.