КОШАРКАШИ “ДУНАВА” ПРУЖИЛИ ДОСТОЈАН ОТПОР ФАВОРИТУ

APATIN KOŠARKA SPORT VESTI

Подмлађена екипа Кошаркашког клуба “Дунав 2014” је у петом колу Прве регионалне лиге Север група Б на свом терену поражена од другопласиране екипе Стара Пазова резултатом 61:69.

Апатинци су се добро носили са фаворизованим противником, али рекло би се да их је лоша прва четвртина коју су изгубили са 14:24 коштала пораза. Апатинци су други период игре решили у своју корист (20:17) па су на одмор отишли са седам поена заостатка. “Дунав” је у трећој четвртини успео још више да смањи заостатак за гостима добивши овај део игре резултатом 15:13, али за потпуни преокрет наши кошаркаши нису имали снаге. Последњи период игре фаворизована екипа Старе Пазове је добила резултатом 12:15, што је било довољно да упишу нову, четврту победу из пет одиграних утакмица.

Апатинци су као новајлије у овом рангу такмичења за сада последњепласирани тим на табели са пет пораза, а у наредном колу “Дунав” ће гостовати у Инђији где ће одмерити снагу са петопласираним “Железничаром”.