Najnovije vesti
Početna » VESTI » APATIN » KOMPLETAN PROGRAM 55. APATINSKIH RIBARSKIH VEČERI
KOMPLETAN PROGRAM 55. APATINSKIH RIBARSKIH VEČERI

KOMPLETAN PROGRAM 55. APATINSKIH RIBARSKIH VEČERI

PRELIMINARNI PROGRAM 55. APATINSKIH RIBARSKIH VEČERI

četvrtak 05. jul

16:00 – Galerija „Meander“ izložba „Obeležavanje 90. godišnjice jugoslovenskog podmorničarstva“

18:00 – Biblioteka „Miodrag Borisavljević“ – „Moj Everest – san i java“, gost Dragana Rajblović,prva žena iz Srbije koja se popela na Mont Everest

20:00 – defile Mažoret klub Sonta

20:00 – Kvalifikacije u kuvanju Apatinskog alaskog paprikaša “Zlatni kotlić” (prvenstvo opštine Apatin)

20:45 – Izbor za najlepšu baštu Radio „Dunav“

21:00 – Pozdravna reč predsednika opštine Milana Škrbića

21:15 – Koncert: rok grupa „Dolly bell“

22:30 – koncert “Hladno pivo”

petak 06. jul

17:00 – Trka čamaca Apatinaca na čardi „Pčela“ (Kupusinska čarda)

19:30 – Otvaranje izložbe filatelije u višenamenskoj sali OŠ „Žarko Zrenjanin“

20:00 – Otvoreno prvenstvo Apatina u kuvanju ribljeg paprikaša

20:00 – Mini koncert predstavnica Apatina na festivalu „Ritam Evrope“

21:00 – Koncert grupe “Sanya D RIo”

22:20 – Proglašenje pobednika Otvorenog prvenstva Apatina u kuvanju ribljeg paprikaša

22:30 – koncert „Neverne bebe“

Program moto-susreta na kanalu kod “Bele loze”

subota 07. jul

07:00 – Takmičenje “Zlatna bućka 2018 – Apatin”

08:30 – Susret kolekcionara filatelista u holu OŠ Žarko Zrenjanin

10:00 – Takmičenje u pecanju “Zlatna ribica”

17:00 – Defile motociklista kroz Apatin

19:00 – Nastup hora „Jedinstvo“ u crkvi Uznesenje Marijino u Apatinu

20:00 – Finale u kuvanju Apatinskog alaskog paprikaša “Zlatni kotlić” (prvenstvo opštine Apatin)

20:00 – OKUD „Ivo Lola Ribar“ Sonta i KUD „Jožeš Atila“ Svilojevo

21:00 – Koncert grupe “Magija“

22:15 – Proglašenje pobednika za takmičenje “Zlatni kotlić” I proglašenje najboljeg pecaroša USR Bucov

22:30 koncert Cakana

Program moto-susreta na kanalu kod “Bele loze”

Koncert „Ritam nereda“

nedelja 08. jul

19:00 – Dečija predstava i animacija Željko Veseljko

19:30 – Takmičenje u kuvanju Apatinskog alaskog paprikaša za juniore

20:00 – Nastup GKUD „Dunav“Apatin i KUD „Prigrevica“ Prigrevica

21:00 – Koncert „Spider band“

21:00 – Besplatna degustacija Apatinskog alaskog paprikaša

22:00 – Revija frizura “Hair Show by DeJan”

22:30 Koncert Viki Miljković

Autor: Čedomir Milojević

Postavi komentar

Your email address will not be published.

Redakcija radio Dunava zadržava pravo da ukoliko ih proceni kao neumesne obriše komentare koji sadrže bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede, uvrede na račun autora teksta ili članova redakcije ili bilo kakav drugi nezakonit sadržaj.
Scroll To Top