KARATE KLUBOVI IZ OPŠTINE APATIN USPEŠNI NA „APATINSKOM POBEDNIKU 2016“

APATIN OSTALI SPORTOVI SPORT VESTI

U nedelju 16. oktobra 2016, godine u Apatinu održan je 9. Internacionalni karate turnir APATINSKI POBEDNIK 2016 u organizaciji Šotokan karate saveza Srbije i karate kluba Partuzan iz Apatina. Na takmičenju je učestvovalo 250 takmičara iz 13 karate klubova iz Vojvodine i naši gosti iz Republike Srpske karate klub Sochin iz Banje Vrućice i karate klub Vila iz Doboja.

Takmičenje je otvorio predsednik opštine Apatin Radivoj Sekulić.

U nastavku teksta donosimo vam rezultate karate klubova iz opštine Apatin.

Takmičari karate kluba PARTIZAN ostvarili su sledeće rezultate:
Kate pojedinačno:
1. mesto: MENIĆANIN PETAR, VUJOVIĆ MILAN, ĐURĐEVIĆ NEMANJA, JOVANOVIĆ MATEJA, KARAICA DRAGAN, MOMČILOVIĆ ĐURAĐ, ĐURĐEVIĆ MILOŠ, STOJŠIĆ MIJA, DOŠEN ANA, STUPAR TAMARA.

2. mesto: BANJANIN MARKO, BOGOVIĆ NIKOLA, ĐERI MAKSIM, MANDIĆ NIKOLA, TROGRLIĆ NEMANJA, MEDIĆ ANDRIJA, PEĆANAC DRAGAN, CVJETIĆANIN NEVENA, DABIĆ JELENA, MILOVIĆ JANA, VUKELIĆ JELENA, ĆOPIĆ DANIJELA.

3. mesto: ARSIĆ MATEJA, KIŠ DANILO, STANIĆ STEFAN, UGARKOVIĆ OGNJEN, VUKŠA NIKOLA, BALAĆ JOVAN, BERKOV JOVAN, ČUKIĆ ARSENIJE, CVETIĆANIN NEMANJA, DUKIĆ DRAGAN, BALOG MARIO, ĆURČIĆ MILOŠ, BALAĆ MINA, PEĆANAC ELENA, VEBER ANJA, MEDIĆ DUNJA, MOČKOVIĆ ANJA, TOT AURORA

Kate ekipno:
1. mesto: PEĆANAC ELENA, STOJŠIĆ MIJA, MOČKOVIĆ ANJA i ĐURĐEVIĆ MILOŠ, ĐURĐEVIĆ NEMANJA, KARAICA DRAGAN.

2. mesto: VUKELIĆ JELENA, MILOVIĆ JANA, DABIĆ JELENA.

3. mesto: KOVAČEVIĆ NEMANJA, DOŠEN ANA, MILIČEVIĆ MARKO, MILIČIĆ LUKA, MEDIĆ ANDRIJA, MOMČILOVIĆ ĐURAĐ, MANDIĆ NIKOLA, BOGOVIĆ NIKOLA, ĐERI MAKSIM, CVETIĆANIN NEMANJA, BALOG MARIO, BERKOV JOVAN, BALAĆ JOVAN, MIŠKOVIĆ ANDREAS, TROGRLIĆ NEMANJA.

Borbe pojedinačno:
1. mesto: MILIČEVIĆ MARKO.
2. mesto: KARAICA DRAGANA, KOVAČEVIĆ NEMANJA.

Takmičari karate kluba DŽIMI PRIGREVICA ostvarili su sledeće rezultate:
Kate pojedinačno:
1. mesto: PAVKOVIĆ OGNJEN
2. mesto: STAMBOLIJA MIHAEL
3. mesto: RAJŠIĆ NEMANJA, KOSANOVIĆ DRAGANA, KUTANJAC TEODORA.

Takmičari karate kluba KUMITE SONTA ostvarili su sledeće rezultate:
Kate pojedinačno:
1. mesto: TOMISLAV MATIN.

2. mesto: MACANOVIĆ JOVAN, ROMANIĆ LAZAR, VIDAKOVIĆ BRANKO, RIŽANJI ČABA, RIŽANJI REKA, MACANOVIĆ JOVANA.

3. mesto: TIHOMIROVIĆ ALJOŠA, LAZIĆ PETAR, KRTINIĆ MILAN, FRANCIA BALAŽ, SIMIĆ MILAN, SIMIĆ STEFAN, MATIĆ STEFAN, MACANOVIĆ MARIJA, FRANCIA HENRIETA, TIHOMIROVIĆ ANJA