HET-TRIK MANDIĆA ZA PRVU POBEDU MLADOSTI OVOG PROLEĆA

Fudbaslski klub Mladost je prethodnog vikenda ostvario značajnu pobedu u borbi za opstanak. Oni su na svom terenu nadigrali ekipu Srobrana sa 3:1(1:0) iako su gosti ostavili bolji utisak na ovo meču. Već nakon sedam minuta igre Mandić lepi udarcem dovodi Mladost u vođstvo od 1:0, a sa ovim rezultatom se otišlo i na pauzu.

U nastavku igre Srbobran je stvarao šanse ali je mrežu domaćina odlično čuvao Bulović koji je više puta bravuroznim intervencijama spasavao svoje saigrače. U 64. minutu sudija nakon sumnjive situaciju u šenaestercu gostiju pokazuje na belu tačku, a siguran u realizaciji bio je Mandić koji postiže svoj drugi pogodak i povećava prednost “đavola” na 2:0. Gosti su lepom akcijom samo dva minuta kasnije smanjili na 2:1 i preuzeli terensku inicijativu koju nisu uspeli da pretvore u pogodak za izjednačenje, već su Apatinci postigli i treći iz kontre koju završava Mandić i kompletira het-trik u 89. minutu.

Mladost u sredu gostuje u Bečeju, a za vikend igraju u Apatinu protiv ekipe Vrbasa.