GAKOVU NI ŠANSA, PLAVO-BELA KOŠAVA ODUVALA GAKOVČANE

Rukometni klub Apatin je u okviru drugog kola Kupa Vojvodine kao gost savladao ekipu Gakova sa 40:16(21:7). Iako su na put u Gakovo otputovali bez 7 standardnih igrača Apatinci su bili favoriti u ovom meču, što su na terenu potvrdili igrom i rezultatom. Već do odlaska na poluvreme naši rukometaši su imali nedostižnu prednost, koju su u nastavku meča mlađi igrači održavali i povećavali.

Svi igrači su dobili priliku da igraju, a najistaknutiji u ovoj pobedi bili su Rađenović sa 10 pogodaka i mladi golman Denis Bajrami sa 19 odbrana.

Ono raduje što su i drugi mladi igrači, poput Sunajka, Šakića i Nađa pružili dobre partije , jer su to igrači na koje će se RK Apatin oslanjati u budućnosti.

Ovu kup utakmicu obeležio je povratak Radovana Solaća u tabor Apatina, koji je odlučio da u poznim igračkim godinama pruži podršku i pomoć mladim igračima iz kluba u kome je ponikao.

Već danas rukometaši igraju novu utakmicu, oni će od 19 sati u hali u Apatinu dočekati ekipu iz Baje.