FUTSALERI STALI U ČETVRTFINALU KUPA

U meču četvrtfinala Kupa Vojvodine u futsalu domaći KMF Apa-futsal poražen je na domaćem terenu od KMF Hajduk iz Kule rezultatom 2:4 (1:2).

Domaći, iako oslabljeni neigranjem Delića, Gladića i Vojvodića, dobro ulaze u meč i u 5. minutu preko Vidakovića dolaze do prednosti. Nakon toga Kuljani stvaraju šanse i imaju inicijativu. Ovaj deo meča je obeležila nervozna igra i veliki broj prekršaja sa obe strane. Od interesantnih sutuacija izdvajamo isključenja za Damjanovića i Ćetkovića, kao i kazneni udarac Kuljana koji je zaustavio Mladen Vuković. U finišu prvog poluvremena usledila je još agresivnija igra gostujuće ekipe, koja je golovima Roberta Husaka potpuno preokrenula rezultat.

U nastavku meča ponovo su Apatinci prvi postigli gol strelac je bio Marunović u 24. minutu, a rezultat je glasio 2:2. Kada se činilo da Apatinci imaju šansu da izađu kao pobednici, Husak je postigao het-trik, a tri minuta kasnije Bogovački koristi sjajno dodavanje Šinke za ispostaviće se konačnih 2:4. Do kraja meča domaći igraju sa golmanom Vukovićem u polju, pokušavaju da stvore višak i ugroze gol Hajduka, ali se gosti organizovano brane i potpuno zasluženo prolaze dalje.