FUTSALERI SAVLADALI SRBOBRAN SA 5:2

APATIN OSTALI SPORTOVI SPORT VESTI

U 12. kolu Druge futsal lige grupa Vojvodina Apa-futsal je zabeležio i 6. pobedu u tekućem prvenstvu. Apatinci su u gostima pobedili Srbobran u utakmici koja je odigrana u petak. Počelo je odlično za goste kada je već u trećem minutu Delić savladao domaćeg golmana Glušcevića. Posle odlične kontre i brze razmene pasova Marunović na asistenciju Danića povećava na 2:0. U desetom minutu Delić postiže svoj drugi gol na asistenciju Vukovića posle odlično izvedenog kornera , da bi golman Vukovic u 14. minutu deganzmanom lobovao domaćeg golmana za visoko vođstvo od 4:0. Do poluvremena domaći smanjuju na 4:1.

U drugom delu napadi domaćih , kontre Apatinaca ali rezultat se nije menjao do 10 minuta pre kraja kada Srbobran smanjuje na 4:2. To je bilo sve od domaćih pošto gosti minut pre kraja povećavaju na 5:2 preko trostrukog strelca Delića. Odlična utakmica za Apa-futsal , pokazatelj da idu u dobrom pravcu i pozivaju svoje navijače da dođu na utakmicu narednog vikenda kada u Apatin dolaži ekipa Kikinde.