FUDBALERI SONĆANSKOG DINAMA ODIGRALI DVE PRIPREMNE UTAKMICE

U sklopu priprema za nastavak prvenstva MFL Sombor fudbaleri sonćanskog Dinama su u dva dana prošlog vikenda odigrali dve vrlo teške utakmice. U subotu su gostovali kod lidera jesenjeg dela prvenstva, ekipe OFK Odžaci. U odličnoj, vrlo borbenoj utakmici, Sonćani su  bili u najmanju ruku ravnopravan rival, na momente i bolji. Takva igra im je donela prednost od 1 – 0 prekrasnim lobom Brkina desetak minuta pre kraja, nakon čega je i Vidaković u jednoj munjevitoj kontri izbio sam pred golmana domaćina. Kazna za ovu zapucanu šansu usledila je u zadnjim minutima utakmice u vidu izjednačenja rezultata na 1 – 1. U nedelju su Sonćani na svom stadionu dočekali iskusnu, u odnosu na jesenji prvenstveni duel prilično pojačanu ekipu Panonije iz Lalića. Nakon tvrde i u najvećem delu izjednačene igre plavi su golom Tadijana iz opravdano dosuđenog penala poluvreme rešili u svoju korist rezultatom od 1 – 0. U nastavku, umorni od prethodnog dana, plavi padaju u igri, što gosti koriste i s dva gola preokreću rezultat u svoju korist. Sudeći po igri i borbenosti, plavi će prvo prolećno kolo, koje se igra 24. marta, dočekati spremni i za najveće napore.