DUNAV PORAŽEN U KOVINU, NAREDNI MEČ OD IZUZETNE VAŽNOSTI

APATIN KOŠARKA SPORT VESTI

Susret dve ekipe koje će se do kraja sezone boriti za status prvoligaša, pripao je domaćem Radničkom iz Kovina koji je pred svojim navijačima savladao apatinski Dunav sa 78:64 (27:19, 12:20, 25:17,14:8).

Apatinci su odigrali solidno prve dve četvrtine i na odmor otišli sa nerešenim rezultatom 49:49, ali su u preostale dve četvrtine igrali slabo i doživeli poraz. Dunav je u poslednjoj četvritini takođe imao rezultatski priključak jer su bili na tri poena zaostatka na 5 minuta do kraja utakmice, ali nekoliko grešaka iz solo akcija je dovelo do novog poraza apatinske ekipe.

Dunav se trenutno nalazi na 12. mestu na tabeli sa 24 osvojena boda, a u narednom kolu dočekuje Kris Kros iz Pančeva koji ima isti broj bodova i sve sem pobede Apatince bi dovelo u totalno nezavidnu poziciju.