DIVJAK PROBUDIO USPAVANO BRATSTVO, MANDIĆ POGODIO ZA TITULU JESENJEG PRVAKA

Prigrevačko Bratstvo je savladalo Bečej rezultatom 1:0 (0:0) u okviru 14. kola Bačke zone i na taj način obezbedilo titulu jesenjeg prvaka. Oni će u poslednjem 15. kolu, narednog vikenda, na put u Turiju kod ekipe Mladosti.

U prvih 45 minuta nismo videli ništa ni od jedne niti od druge ekipe. Jedinu šansu u prvom poluvremenu propustio je Mandić i tako se na odmor otišlo rezultatom 0:0. Na pauzi trener Bratstva ubacuje Divjaka u igru što će se na kraju ispostaviti kao odličan potez. Najpre je Divjak iskreirao nekoliko dobrih prilika koje nisu bile realizovane, a onda nakon odličnog spuštanja lopte Makara, Divjak odličnim dodavanjem izbacuje u prvi plan Nikolu Mandića koji bez većih problema pogađa ne branjenu mrežu bečejaca.

Do kraja nismo videli više pogodaka, a najbolju šansu imali su gosti pred sam kraj meča, kada je Štrbac uspeo klizećim startom da interveniše i osigura pobedu svom timu.