Večeras u hali OŠ Žarko Zrenjanin u organizaciji Udruženja pedagoga fizičke kulture Svi na sport počinje tadicionalni zimski turnir u malom fudbalu. Turnir će trajati od 26. decembra do 12. januara, a nastupiće ukupno pet uzrasnih kategorija – petlići, mlađi pioniri, stariji pioniri, kadeti i seniori.
Za takmičenje je prijavljeno ukupno 26 ekipa, a svakako je najznačajnije to da će na turniru nastupiti 12 seniorskih timova, podeljenih u dve grupe. Turnir se igrati po futsal pravilima, a ukupni nagradni fond je 100.000 dinara.
Raspored turnira – grupna faza:
SUBOTA 26. DECEMBAR:
17.15h KADETI PAPIR ŠOP PLUS – OLIMPIK
18.00h SENIORI SRPSKI RADIKALI – BAĆA 26
19.00h SENIORI KAFE TRIK – GRICKO/OMEGA
20.00h SENIORI RESTORAN STARI ŠARAN – SOMBOR
NEDELJA 27. DECEMBAR:
16.30h KADETI MENJAČNICA VICENDA- SINOVI SA MANJAČE
17.15h KADETI PASKVAL- KAFE DAMIT
18.00h SENIORI TIGROVI – DINA SISTEM
19.00h SENIORI KAFE MOMENTO – SRPSKA NAPREDNA STRANKA
20.00h SENIORI DAMIT – RUŽIĆ TRANS
PONEDELJAK 28. DECEMBAR:
16.00h PIONIRI ČESMA/INVEST – DRIM TIM
16.30h KADETI SINOVI SA MANJAČE – KAFE DAMIT
17.15h KADETI OLIMPIK – MENJAČNICA VICENDA
18.00h SENIORI SOMBOR – BAĆA 26
19.00h SENIORI SRPSKA NAPREDNA STRANKA – SRPSKI RADIKALI
20.00h SENIORI RESTORAN STARI ŠARAN – KAFE MOMENTO
UTORAK 29. DECEMBAR:
16.30h KADETI STR ĐUS – PAPIR ŠOP PLUS
17.15h KADETI PASKVAL – SINOVI MANJAČE
18.00h SENIORI TIGROVI – GRICKO/OMEGA
19.00h SENIORI DINA SISTEM – RUŽIĆ TRANS
20.00h SENIORI DAMIT – ČESMA/INVEST
SREDA 30. DECEMBAR:
16.00h PIONIRI ČESMA/INVEST – ZLATARA GOLD EKSKLUZIV
16.30h KADETI MENJAČNICA VICENDA – STR ĐUS
17.15h KADETI OLIMPIK – KAFE DAMIT
18.00h SENIORI SRPSKI RADIKALI – RESTORAN STARI ŠARAN
19.00h SENIORI BAĆA 26 – SRPSKA NAPREDNA STRANKA
20.00h SENIORI KAFE MOMENTO – SOMBOR
SUBOTA 2. JANUAR:
16.30h KADETI DAMIT – STR ĐUS
17.15h KADETI PAPIR ŠOP PLUS – MENJAČNICA VICENDA
18.00h SENIORI ČESMA/INVEST – TIGROVI
19.00h SENIORI GRICKO/OMEGA – DINA SISTEM
20.00h SENIORI KAFE TRIK – DAMIT
NEDELJA 3. JANUAR:
16.30h PETLIĆI OLIMPIK BELI – OLIPKIP PLAVI
17.15h PIONIRI DRIM TIM – ZLATARA GOLD EKSKLUZIV
18.00h SENIORI SOMBOR – SRPSKA NAPREDNA STRANKA
19.00h SENIORI KAFE MOMENTO – SRPSKI RADIKALI
20.00h SENIORI RESTORAN STARI ŠARAN – BAĆA 26
PONEDELJAK 4. JANUAR:
16.30h KADETI KAFE DAMIT – PAPIR ŠOP PLUS
17.15h KADETI PASKVAL – STR ĐUS
18.00h SENIORI TIGROVI – KAFE TRIK
19.00h SENIORI RUŽIĆ/TRANS – GRICKO/OMEGA
20.00h SENIORI ČESMA/INVEST – DINA SISTEM
UTORAK 5. JANUAR:
16.30h PIONIRI ČESMA/INVEST – DRIM TIM
17.15h KADETI SINOVI SA MANJAČE – OLIMPIK
18.00h SENIORI TIGROVI – DAMIT
19.00h SENIORI KAFE TRIK – DINA SISTEM
20.00h SENIORI ČESMA/INVEST – RUŽIĆ TRANS
SREDA 6. JANUAR:
16.00h PETLIĆI OLIMPIK PLAVI – OLIMPIK BELI
16.30h KADETI STR ĐUS – SINOVI SA MANJAČE
17.15h KADETI PAPIR ŠOP PLUS – PASKVAL
18.00h SENIORI RESTORAN ŠARAN – SRPSKA NAPREDNA STRANAKA
19.00h SENIORI SOMBOR – SRPSKI RADIKALI
20.00h SENIORI BAĆA 26 – KAFE MOMENTO
PETAK 8. JANUAR:
16.00h PIONIRI ČESMA/INVEST – GOLD EKSKLUZIV
16.30h KADETI MENJAČNICA VIĆENDA – KAFE DAMIT
17.15h KADETI SINOVI SA MANJAČE – PAPIR ŠOP PLUS
18.00h SENIORI ČESMA/INVEST – GRICKO/OMEGA
19.00h SENIORI DAMIT – DINA SISTEM
20.00h SENIORI KAFE TRIK – RUŽIĆ TRANS
SUBOTA 9. JANUAR:
16.00h PIONIRI DRIM TIM – ZLATARA GOLD EKSKLUZIV
16.30h KADETI PASKVAL – MENJAČNICA VICENDA
17.15h KADETI OLIMPIK – STR ĐUS
18.00h SENIORI RUŽIĆ TRANS – TIGROVI
19.00h SENIORI DAMIT – GRICKO/OMEGA
20.00h SENIORI ČESMA /INVEST – KAFE TRIK