“БРАТСТВО” СЛАВИЛО У ЧОНОПЉИ, “МЛАДОСТ” ИЗГУБИЛА ОД “ХЕРЦЕГОВЦА”

APATIN FUDBAL SPORT VESTI

Дерби 14. кола Војвођанске фудбалске лиге север између домаће “Слоге” и пригревачког “Братства” који је одигран у Чонопљи, припао је гостима који су резултатом 1:2 задржали максималан учинак од старта сезоне.

Домаћин је повео већ у четвртом минуту голом Шевича, а на полувреме се отишло нерешеним резултатом јер је Макар погодио за 1:1 у другом минуту судијске надокнаде. Коначан резултат је поставио Срђан Вуковић у 71. мунуту.

Коло пре краја јесењег дела шампионата Пригревчани имају максимална 42 бода, а у суботу ће на свом терену угостити другопласирани “Врбас” који има чак четрнаест бодова мање од њих.

“Младост” је изгубила у Гајдобри од екипе “Херцеговац” резултатом 2:1, а једини стрелац за апатинске црвено-беле био је Коља Јововић у 65. минуту. Апатинци су са осам бодова последњепласирани тим Војвођанског севера, а у последњем колу јесењег дела првенства ће пред својом публиком играти против “Радничког” из Бајмока.