BRATSTVO SLAVI ĐUMIĆA, PLASMAN U VIŠI RANG SVE IZVESNIJI

Fudbalski klub Bratstvo iz Prigrevice uspelo je da trijumfuje na nezgodnom gostovanju u Srpskom Miletiću sa 1:0. Prava takmičarska utakmica u kojoj je pobedu odlučio jedan pogodak, a najistaknutiji akteri meča bili su golmani. Čuvar mreže prigrevčana, Marko Đumić nakon odlične partije i odbranjenog jedanaesterca zasluženo je poneo epitet igrača utakmice. Jedini pogodak na meču delo je Furtule koji u 46. minutu postavio i konačan rezultat. Posle osvajanja nova tri boda Bratstvo je pobeglo prvom pratiocu, Slogi iz Čonoplje na 11, a Bečeju na 15 bodova razlike pa je plasman u viši rang sve izvesniji.

Naredne subote sa početkom od 16 sati i 30 minuta Bratstvo na svom terenu dočekuje polet iz Sivca.