BRATSTVO REMIZIRALO PROTIV BAČKE, LOŠA REALIZACIJA KOŠTALA PRIGREVČANE DVA BODA

Bratstvo je na otvaranju prvenstva u Srpskoj ligi Vojvodine na gostovanju u Subotici remiziralo protiv ekipe Bačka rezultatom 1:1 (1:0).

Viđena je prava prvenstvena utakmica u kome se domaćin orijentisao na defanzivu, kontru i polukontru iz koje u 34. minutu dolaze do prednosti, ali da stvar bude bolja po gostujuću ekipu domaćin u 43. minutu dobija crveni karton.

U nastavku igralo se isključivo na polovini Bačke, ali sve do 86. minuta mreže su mirovale iako su Prigrevčani imali desetak odličnih prilika da stignu do izjednačenja. Ćovin je oboren u šesnaestercu domaćina, a siguran realizator sa bele tačke je Srđan Vuković.

Nekoliko trenutaka kasnije glavni sudija ovog meča pokazuje drugi žuti karton Faberu, ali ni to nije obeshrabrilo izabranike Zorana Cirića koji stvaraju još nekoliko prilika do kraja meča međutim nedostajalo je malo više sportske sreće da se osvoje sva tri boda.

Bratstvo će u narednom meču pred svojim navijačima dočekati Mladost iz Bačkog Jarka.