BRATSTVO POBEDILO POSLE PREOKRETA

Fudbaleri Bratstva su pobedom u 19. kolu Srpske lige Vojvodine preuzeli prvu poziciju od ekipe Omladinac iz Novih Banovaca koji su u ovom kolu bili slobodno. Prigrevčani su nakon 90 minuta utakmice nadigrali ekipu Cement iz Beočina sa 2:1(0:0).

Nakon prvih 45. minuta u kome nije viđeno mnogo šansi, u drugom periodu igre viđena su tri gola. Prvi su u 52. minutu postigli gosti iz penala koji je skrivio Bajčev. Usledio je brz odgovor Prigrevčana koji iz prelepe akcije u 55. minutu preko Vukovića dolaze do izjednačenja, da bi u 88. minutu oporavljeni Balabanović doneo pobedu svom timu i postavio konačan rezultat od 2:1.

Bratstvo već u sredu u Somboru igra završnicu kupa protiv ekipe Stanišića, a za vikend im u goste dolazi ekipa Vršca.