BRATSTVO NAKON PENALA SAVLADALO BSK

Fudbalski klub Bratstvo iz Prigrevice nastavlja takmičenje u Kupu Vojvodine pošto su nakon izvođenja penala pobedili BSK iz Bačkog Brestovca, rezultat u regularnom toku bio je 1:1(0:0). Prigrevčani su važili za favorita na ovom meču ali su Brestovčani pružili dobru pratiju i uspeli da pariraju protivniku u svim segmentima igre. Posle prvog dela igre u kome nismo videli golove, ekipa BSK-a sredinom drugog poluvremena dolazi do prednosti eurogolom Agbabe, da bi za 1:1 pogodio Makar u 88. minutu utakmice i tako uveo meč u penal završnicu. Nakon izvođenja jedanaesteraca Bratsvo je izborilo prolazak u narednu rundu kupa.

Bratstvo za vikend čekaju i obaveze u ligi, u goste im dolazi ekipa TSC iz Bačke Topole.