BOOM VOLLEY SIGURAN PROTIV PARTIZANA

APATIN ODBOJKA SPORT VESTI

Odbojkašice Boom Volleya iz Prigrevice su u drugom kolu Druge Vojvođanske lige ostvarile pobedu nad ekipom Partizana iz Bača rezultatom 3:2. Drugi set je nakon velike drama pripao ekipi Partizana , a ekipa iz Bača nastavlja u istom tempu u trećem setu pa i ovaj period igre rešavaju u svoju korist sa 25:20. Mlada ekipa iz Prigrevice uspeva da u neizvesnom setu ipak ostane skoncentrisana i najpre izjednači na 2:2, a zatim kroz dodatni set upiše novu pobedu. U tajbrejku Prigrevčanke su bile ubedljive i sa 15:8 savladale ekipu Partizana iz Bača.

Pionirke odbojkaškog kluba Boom Volley iz Prigrevice su u odloženoj utakmici 1.kola u petak pobedile u Obrovcu ekipu Warriors rezultatom 3:0 u setovima. U drugom kolu Prigrevčanke su poražene od ekipe Panonije iz Bačke Palanke sa 3:0 u setovima, a u narednom kolu mlade odbojkašice iz Prigrevice gostuju u Bačkoj Palanci ekipi Merkura.