BOOM VOLLEY SIGURAN PRED SVOJIM NAVIJAČIMA

APATIN ODBOJKA SPORT VESTI

U  utakmici Druge Vojvođanske lige za seniorke odbojkašice Prigrevačkog Boom Volleya su za sat vremena pobedile ekipu Soko Nova Gajdobra rezultatom 3:0 u setovima.

Pre početka utakmice kapiteni obe ekipe su zajedničkom slikom u majicama “Dan više za odbojku” najavili manifestaciju koja će se održati u 120 gradova u Srbiji među kojima je i Apatin.

Prvi set je ispostaviće se i odlučio pobednika.Prigrevčanke su jako ušle u utakmicu i vodile sve do 20 poena. U završnici seta predvođene najboljom igračicom utakmice Goranom Jovanović domaće uspevaju da prve dođu do set lopte koju odmah i koriste. Lakše nego što su očekivale Prigrevčanke su ostvarile izuzetno važnu pobedu koja ih je dovela na 3.mesto na tabeli,sa samo jednim bodom zaostatka u odnosu na drugoplasiranu ekipu ” Mladost” Bački Petrovac.

U narednom kolu odbojkašice Boom Volleya gostuju u Bačkoj Palanci ekipi Warriors.