BITNA POBEDA MLADOSTI, KORAK BLIŽE OPSTANKU (FOTO)

Mladost je pobedom nad Poletom iz Karavukova od 2:0 (1:0) napravila korak ka opstanku u Vojvođanskoj ligi.

Izabranici Zorana Stamenića su već u prvom minutu došli do gola kada je na odbijenu loptu natrčao Solać i doneo Mladosti važnu prednost koja je odredila dalji tok utakmice. Do poluvremena Mladost je imala još nekoliko prilika, ali su i gosti mogli do izjednačenja nakon odličnog udarca sa distance ali je Rašeta sjajnom bravurom sačuvao svoju mrežu.

Uprkos izostanku šestorice igrača Mladost je nastavila da napada u drugom poluvremenu i to se isplatilo jer je Rodić pogodio mrežu Poleta u 67. minutu sa konačnih 2:0.

Apatinci su slobodni u sledečem kolu, a 12. maja im u goste dolazi Tekstilac iz Odžaka.