APATINSKI RUKOMETAŠI ODIGRALI PRVI KONTROLNI MEČ PROTIV SONĆANA

APATIN DRUŠTVO VESTI

Apatinski rukometaši su odigrali prvi kontrolni meč za narednu sezonu a protivnik je bila ekipa Sonte. Odlično motivisani od samog starta plavo-beli su pokazali razliku u kvalitetu i poveli sa osam golova prednosti. U nastavku Apatinci su održavali prednost i na pauzu otišli sa prednošću od 5 pogodaka (23-18). Trener Petrović je isprobao sve igrače, najveću minutažu imali su novalije Beslać i Gardijan, a na golu “plavo-belih” ponovo je blistao Mićo Grubor. Čelnici rukometnog kluba su zadovoljni postignutim rezultatom i prikazanom igrom, naročito ako se uzme u obzir da je ovo prvi pripremni meč i da su nastupali bez standardnih Milojevića, Baića, Mandića, Kljajića i Zorića. Pripreme se nastavljaju u punom jeku, a Petrović je zadovoljan odzivom igrača. Sledeću proveru rukometaši će imati 23. avgusta u Riđici.