АПАТИНСКИ КОШАРКАШИ ПОРАЖЕНИ НА СТАРТУ ПЛЕЈ-ОФА

APATIN KOŠARKA SPORT VESTI

Кошаркашки клуб “Апатин” је на старту плеј-офа Друге регионалне лиге поражен на гостовању у Беочину од истоимене екипе резултатом 80:59. Тренер Апатинаца, Далибор Ћопић каже да је домаћин био бољи, али да крајњи резултат није реалан.

-Нажалост, у првом колу доигравања смо претрпели пораз од екипе Беочина. Домаћини су били бољи, али резултат није реалан однос снага јер последњих пет минута нисмо пружили ни промил отпора и домаћи су то искористили да повећају разлику. У мечу смо били присутни 32 минута, док ових последњих осам нису вредни помена јер смо тај период играли безвољно, безидејно и срамотно. Добром припремом утакмице и добрим скаутингом, неутралисали смо све кретње и акције противника, међутим лош скок је био кључ пораза, рекао је Ћопић за радио “Дунав”.

У редовима апатинских плаво-белих најефикаснији су били Почуча са 15, Малешевић са 14 и Девић са 12 поена.