APATINSKE RUKOMETAŠICE OSTVARILE JOŠ JEDNU POBEDU

Igračice Omladinskog rukometnog kluba iz Apatina, u okviru 16. kola Druge rukometne lige Srbije “Sever”, gostovale su juče u Bajmoku, gde su savladale ekipu Ženskog rukometnog kluba “Spartak” iz Subotice rezultatom 16:22, a prvo poluvreme završeno je sa 6 golova prednosti za gostujuću ekipu 6:12.

Prvih 15 minuta utakmice igrao se egal i ekipe su se smenjivale u vođstvu sve do prvog tajmauta, a apatinske rukometašice potom su zaigrale čvršće i u odbrani i u napadu. Početkom drugog poluvremena naše rukometašice ostvaruju rezultatsku prednost od 8 golova razlike, pa su igrale dosta opuštenije do kraja susreta.

Najefikasnije u redovima ORK iz Apatina bile su Majstorović sa 9 i Srećković sa 7 postignutih pogodaka.

Pionirke sutra putuju u Mokrin na turnir Superlige Vojvodine, gde će odigrati dve utakmice. Prvu igraju protiv domaće “Crvene zvezde”, a drugu protiv “Partizana” iz Iđoša.