APATINSKE ODBOJKAŠICE PRUŽILE ŽESTOK OTPOR CRVENOJ ZVEZDI

Odbojkašice Crvene Zvezde osvojile su prvo mesto na turniru u Bačkoj Palanci. Rezultati utakmica Panonija-Apatin 2:1, Crvena Zvezda-Apatin 2:1,Panonija-Crvena Zvezda 1:2.Panonija je zauzela 2. mesto, dok je Apatin je turnir završio na 3.mestu.Sve ekipe su dobile pehare, a Jelena Bešir odbojkašica Apatina je proglašena za najboljeg blokera turnira. Najinteresantnija  utakmica na turniru je bila utakmica između Crvene Zvezde i Apatina. Apatinke su počele sjajno meč, vodile čitavo vreme tokom prvog seta i zasluženo pobedile sa 25:18 .U istom ritmu mlade odbojkašice Apatina su počele i drugi set, imale veliku prednost od 17:9 i bile na pravu velikog iznenađenja. Crvena Zvezda je od tog momenta zaigrala mnogo bolje. Proradio je blok Beogradskog tima,nekoliko dugih poena je pripalo crveno belim odbojkašicama  ali i podiglo na noge više od 300 gledalaca u Sportskoj dvorani Tikvara.Vodile su Apatinke  22:19,bile blizu pobede koja bi im donela i prvo mesto na turniru ali ispostavilo se da i to nije bilo dovoljno za konačni trijumf.Zvezda je prvo izjednačila na 22:22 i preokrenula drugi set u svoju korist 25:23.Na krilima završnice drugog seta Zvezda nastavlja i treći set i zasluženo pobeđuje sa 15:6.Odbojkašice Apatina imaju za čim da žale,ali sa druge strane su itetako zadovoljne igrom protiv zvaničnog šampiona Srbije u pionirskoj konkurenciji.Turnir je sjajno organizovao odbojkaški klub Panonija.