APATINKE BOLJE OD BEČEJKI

APATIN ODBOJKA SOMBOR SPORT VESTI VOJVODINA

Odbojkašice Apatina savladale su ekipu Bečeja rezultatom 3-1 u setovima( 18:25,25-:21,25:18,25:22- 90 minuta igre).Gošće su bolje otvorile utakmicu,servirale odlično ali i zahvaljući velikom broju grešaka domaćih igračica zasluženo povele sa 1-0 u setovima.Bečej je bolje nastavio u drugom setu koji je bio najneizvesniji .
Vodile su gošće sa 10-6 kad su nekoliko bitnih poena osvojile Jelena Dizija i Sanja Maleš i ujedno najavile preokret,koji je usledio u završnici seta. U trećem setu Apatinke su bile dominantne i nagovestile da mogu da ostvare trijumf i osvoje sva tri boda.Sjajno su servirale ,proradio je i blok,uz napad koji je bio najače oružje Apatinki i na ovoj utakmici .
U četvrtom periodu igre Apatinke su bolje počele,Bečejke bile primorane da jure rezultat celo vreme.Apatinke stižu do 24-17,gošće se ne predaju i spašavaju čak 5 meč lopti,ali ne i šestu koju je realizovala Dizija Jelena za veliko slavlje i vredna tri boda za mladi tim Apatina.Odbojkašice Apatina se nalaze na 6 mestu na tabeli Prve Vojvođanske lige a u sledećem kolu gostuju ekipi Goksina u Odžacima.