АПАТИНЦИ ПОКЛЕКЛИ У ФИНИШУ

Иако су на полувремену водили са 10: 13, апатински рукометаши су у оквиру 18. кола Супер Б лиге поражени у Врбасу од истоимене екипе резултатом 28:26.

Апатинци су добро ушли у меч и готово током читавог првог дела игре су водили и предност су држали све до 45 минута када домаћин успева да пређе у вођство. Изабраници Владимира Ђукића се нису предавали и на нешто мање од три минута пре краја меча су имали два гола предности. Ипак, Врбашани у последња два и по минута успевају да постигну три гола забелележе важну победу која их оставља у трци за највиши пласман.

У редовима апатинских плаво-белих ајефикаснији је био капитен Милојевић са седам голова, шест је дао Хорват а пет Пилиповић.

Ово је осми везани пораз Мушког рукометног клуба “Апатин”, који је са осам освојених бодова претпоследњи тим лиге.