APATIN SAVLADAO LAVOVE

APATIN RUKOMET SOMBOR SPORT VESTI VOJVODINA

U drugom kolu prve lige Srbije apatinci su na domaćem tetrenu savladali “Lavove” iz Bačke Palanke rezultatom 22:21.

Teška i neizvesna utakmica od samog početka, već u 10 minutu veliki hendikep za domaćine u vidu isključenja Nikole Bogojevića. Na poluvreme se odlazi rezultatom od 9:8 u korist apatinskih rukometaša. Drugo poluvreme donosi bolju igru domaćina i osetniju prednost, nakon toga usledio je pad u igri i gosti su to iskoristili kako bi izjednačili rezultat. U poslednjem napadu dosuđen je penal nad Zoranom Mandićem koji Milojević pretvara u podgodak za nova dva boda.

Najefiksaniji igrač na utakmici bio je Drašković sa 9 postignutih pogodaka a veliki doprinos ovom trijumfu dao je i Mićo Grubor koji je odlično zamenio Bogojevića na golu.

RK APATIN,LAVOVI BAČKA PALANKA, SEPTEMBAR,2014 (1)