АПАТИНСКИ РУКОМЕТАШИ НАКОН ВЕЛИКЕ БОРБЕ ПОРАЖЕНИ ОД ЛИДЕРА ПРВЕНСТВА

RUKOMET SPORT VESTI

Мушки рукометни клуб “Апатин” је у оквиру 17. кола Супер Б лиге на свом терену поражен од Уба који је лидер првенства са 24:28. Апатинци су добро отворили утакмицу против фаворизованог противника, и у првих двадесет минута меча су имали предност која је износила и три гола. Међутим, гости су до полувремена успели да преокрену резултат и на паузу су отишли са три гола вишка (13:16).

Домаћи су у другом полувремену успели да врате утакмицу у егал, али Уб је у последњих десет минута меча био концентрисанији и након велике борбе је узео бодове. У редовима Апатинаца најрасположенији је био капитен Милојевић који је постигао осам голова, шест је дао Пилиповић а четири Хорват. Након седамнаест одиграних кола Рукометни клуб “Апатин” је са осам бодова претпоследњи тим лиге.