KOŠARKAŠI NA DEOBI PRVOG MESTA, SLEDI KOMŠIJSKI DERBI

APATIN KOŠARKA SPORT VESTI

Apatinski košarkaši i nakon četvrtog odigranog kola ne znaju za poraz, ovoga puta savladana je ekipa Sivca sa 111:72. Očiglednu razliku u kvalitetu dve ekipe trener domaćina iskoristio je da da veću minutažu igračima koji manje igraju. Protiv kombinovanog sastava Sivčani su uspevali da drže rezultatsku neizvesnost sve do poluvremena ali onda bolja fizička sprema dolazi do izražaja i apatinic prvi put odlaze na 20 koševa razlike. Do kraja meča viđeno je nekoliko prelepih poteza od kojih vredi istaknuti dva prelepa zakucavanja Ljubiše Miljanića. Najefikasniji kod domaćina bio je Žakula sa ubačenih 25, a sledio ga je Smiljanić sa poenom manje.

KK Dunav je deobi prvog mesta sa ekipom Mladosti iz Veternika koja takođe ima maksimalan učinak iz 4 utakmice, a Dunav u naredom meču putuje u Sombor na komšijski derbi. Meč je na programu u subotu 31. oktobra sa početkom od 14 sati i 15 minuta.