ДОБРА ИГРА У ДРУГОМ ПОЛУВРЕМЕНУ, АЛИ ПОРАЗ МЛАДОСТИ У КУПУ

FUDBAL SPORT

Младост је јуче завршили учешће у овогодишњем Куп такмичењу поразом од Слоге из Чонопље од 2:1 (2:0).

Гости су искористили две прилике у првом полувремену и тако до 45. минута обезбедили капиталну предност пред друго полувреме. Стрелци за Слогу били су Рајчањи у 36. и Вукас у 45. минуту првог полувремена, од прилика за домаћина вреди поменути промашај Ожеговића након доброг центаршута Фабера.

Младост се стабилизовала на одмору и заиграла конкретније у наставку. У 57. минуту противнички штопери обарају Глигоријевића и судија досуђује пенал који Фабер није успео да реализује. Мреже су мировале све до 66. минута када је гол за Младост постигао Мишковић и смањио на 2:1.

До краја није било голова, али прилика није мањкало. Оно што може да радује Слободана Бачића јесте игра у других 45. минута која би требала да послужи као пример на који начин би Апатинци требало да играју.