LUČIĆ BRŽI OD PIŠTALJKE, RADNIČKI SLAVIO GOLOM U SUDIJSKOJ NADOKNADI

Fudbaleri OFK Mladosti su na gostovanju u Somboru pružili jednu od boljih partija ove jeseni i svega nekoliko sekundi do poslednjeg sudijskog zvižduka ih je delilo od boda, ali su na kraju ipak domaćini slavili sa 2:1 (0:0).

Mladost je krenula oldučno i već u prvom ozbiljnijem napadu imala priliku za pogodak. Kako je utakmica odmicala Radnički je preuzimao inicijativu i u nekoliko situacija golman Rašeta je bio na ozbiljnim iskušenjima kako bi sprečio put lopti u mrežu.

Drugo poluvreme je donelo nervoznu igru domaćeg tima koji je postao svestan da se gosti iz Apatina neće lako predati. To su i potvrdili kad je Stanojković na jednu presečenu loptu odlično odreagovao, kao na tanjiru poslužioiskusnog Janoa koji nije imao velikih problema da donese vođstvo Mladosti. Igrao se 60.minut.

Od tog trenutka su krenuli napadi domaćina ka golu Rašete, ali je u tim trenutcima odbrana Mladosti sigurno otklanjala sve opasnosti. Izjednačenje je ipak stiglo u 72.minutu a strelac je bio Lučić. Radnički je napadao, Mladost se umešno branila, i kad se već očekivao poslednji zvižduk sudije Jurića iz Sente, Lučić je u 94.minutu iz okreta sa oko 18 metara postigao lep pogodak i doneo pobedu domaćem timu.

Narednog vikenda Mladost kao domaćin će biti na velikom iskušenju, jer im u goste dolazi odličan tim Tise.