ВЕЛИКА ДРАМА У ПРИГРЕВИЦИ, ГОЛ ВЕЈИНОВИЋА ЗА БОД ПРОТИВ РАДНИЧКОГ

Фудбалери “Братства” претходног викенда ремизирали су са “Радничким” из Зрењанина 2:2 (0:2), а голове за домаћина постигли су Носковић у 75. минуту и Вејиновић у петом минуту надокнаде.

Зрењанинци су боље стајали на терену у првом делу и тако своје две прилике претворили у голове. У 17. минуту гости предко Ковачевића долазе у вођство, да би предност од 2:0 донео Радосављевић у 32. минуту и тим резултатом се отишло на паузу.

У других 45. минута домаћин је био осетно бољи и до 72. минута имао неколико солидних прилика, али се чинило да је пораз неминован. Након добро убачене лопте Носковић показује класу и главом вара гомлана Ђурића и смањује на 2:1. Од тог тренутка домаћин напада још жустрије а након играња руком у свом шеснаестерцу, судија показује на пенал за “Братство” који Вуковић није успео да реализује.

Вуковић се у 95. минуту донекле искупио за промашај посто је одличном лоптом пронашао Вејиновића који је највиши у шеснаестерцу “Радничког” и погађа за бод “Братства”.

Пригревчани наредног викенда гостују ОФК “Вршцу”