ŽESTOK MEČ NA STADIONU KRAJ DUNAVA, BRATSTVO SAVLADALO TSC

Nakon što su pre nekoliko dana savladali BSK iz Bačkog Brestovca, fudbaleri prigrevačkog Bratstva zabeležili su pobedu i u drugoj pripremnoj utakmici. Prigrevčani pobedili su ekipu TSC iz Bačke Topole rezultatom 3:1 (0:0).

Ljubitelji fudbala su prisustvovali čvrstom i borbenom meču koji nije odavao utisak prijateljske već prave prvenstvene utakmice. U prvom poluvremenu nije bilo golova, a Prigrevčani su u nekoliko navrata pokušali ozbiljno preko najisturenijeg Noskovića, ali je izostala realizacija.

Sva četiri gola su viđena u nastavku susreta. Gosti su neočekivano poveli, ali je izjednačenje Prigrevčanima doneo Ćovin iz penala. Potom je Šveljo izborio prednost žuto-crnima, a tačku na ovaj susret stavio je Ćovin i pokazao da će u narednim mesecima opravdati epitet velikog pojačanja sa “desetkom” na leđima prigrevačkog tima.

Naredni prijateljski susret Prigrevčani igraju u sredu 15. februara a protivnik je OFK Mladost iz Apatina.