Фудбалери “Тереквеша” су у оквиру осмог кола Међуопштинске лиге први разред на свом терену поражени од “Кордуна” из Кљајићева минималним резултатом 0:1. Свилојевчани су поштено намучили лидера првенства који је ипак успео да однесе кући комплетан плен, а гол одлуке постигао је Ненад Вукашиновић у 55. минуту. “Тереквеш” је након одличног старта везао два пораза и тренутно је шестопласирани тим лиге.





Пригревачко “Братство” је у осмом колу Међуопштинске лиге први разред на стадиону у Пригревици победило “Алекса Шантић” са 3:0. Ово је други везани тријумф Пригревчана који су сада са десет бодова девети на табели, а у наредном колу гостују “Јединству” у Станишићу.
Фудбалери сонћанског “Динама” су у шестом колу најнижег ранга такмичења на гостовању у Сомбору победили “ПИК” резултатом 2:3, а голове за госте су дали Дарко Тетков, Срећко Ердеши и Јосип Буковац. Сонћани са десет бодова деле трећу позицију на табели, а у наредном колу ће дочекати “Омладинац” из Дероња.