SEDMICA BRATSTVA PROTIV RADNIČKOG

APATIN FUDBAL SPORT VESTI

Fudbalski klub Bratstvo iz Prigrevice je u osmom kolu Srpske lige Vojvodine kao što se i očekivalo savladao Radnički iz Šida sa 7:0 (3:0).

Prigrevčani su domirali svih 90. minuta pa se to na kraju prenelo i na rezultat koji dovoljno govori o igri ekipe Živote Gavrilovića. Mrežu Radničkog načeo je Šveljo u 34. minuta, da bi sedam minuta kasnije isti igrač povisio na 2:0, a do kraj poluvremena Makar svojim prvim golom postavlja konačan rezultat poluvremena.

Na četvrti gol čekalo se svega sedam minuta u nastavku kada Nosković postiže pogodak, a zatim Makar svojim drugim golom povećava na 5:0, igrao se 60. minut na stadionu “Goran Nesvanulica Klipi”. Do kraja meča u strelce su se upisali i Sremčević i Vuković.

Naredni meč Bratstvo igra porotiv Odžaka.