SEDAM MEDALJA ZA APATINSKE KARATISTE NA PRVENSTVU VOJVODINE

Prethodnog vikenda u Bačkom Savinom selu održano je prvenstvo Vojvodine za mlađe i starije pionire. Na prvenstvu je učestvovalo 340 takmičara iz 25 vojođanskih klubova.

Karate klub Partizan iz Apatina nastupio je sa 10 takmičara i postigao odlične rezultate, osvojivši u pojedinačnoj konkurenciji – kate 5 medalja od toga dve zlatne, jednu srebrnu i dve bronzane medalje. Dokuć Boris i Vujević Milan osvojili su zlatne medalje Menićanin Petar osvojio je srebro dok su Đurđević Nemanja i Jovanović Matej osvojili bronzane medalje.

U ekipnoj konkurenciji KK Partizan nastupio je sa dve ekipe i osvojio je 2 bronzane medalje. Na takmičenju su nastupile ekipno i devojčice Dunja Medić, Anja Veber i Ana Došen. I one kao i svi pomenuti takmičari su ostvarili plasman na Državno Prvenstvo koje će biti održano u Beogradu 8. aprila 2017. godine.