RUKOMETAŠI POBEDILI VLADIMIROVAC

Rukometni klub Apatin je u okviru 3. kola Druge lige gupa sever gostovao u Banatskom Novom selu kod ekipe Vladimirovac i zabeležio novu pobedu rezultatom 32:24(12:13). Mlada ekipa Vladimirovca koju mahom čine igrači iz RK Pančevo koji nemaju veliku minutažu u Super ligi dobro otvaraju meč, pa gosti iz Apatina do poluvremena nisu vodili ni jedanput. Natavak donosi čvršću odbranu Apatinaca koju svojim odbranama podržava i iskusni Nikola Bogojević. Nošeni odličnim izdanjem Milojevića, Gardijana i Čabaia Apatinci u drugom poluvremenu vrlo lako okreću tok meča u svoju korist i na kraju beleže ubedljiv trijumf protiv odlične mlade ekipe iz Vladimirovca.

Najefikasniji na ovom meču bio je Milojević sa 8, dok su Gardijan i Čabai postigli po 7 pogodaka. Vredi napomenuti da je nakon nekoliko propuštenih utakmica i Bogojević bio na visini zadatka i u ovom meču upisao je 18 odbrana.

Narednog vikenda rukometaši igraju pred domaćom publikom, a u goste im dolazi ekipa Budućnosti iz Alibunara.