RUKOMETAŠI OHLADILI DOLOVO NA -18

Apatinski rukometaši su u devetom kolu Druge lige Sever gostovali u Dolovu i ostvarili još jednu ubedljivu pobedu od 39:21(19:11). Domaća ekipa Dolova uspela je da održi kakav-takav rezultatski egal do 15. minuta ali su ih gosti visokim tempom igre nakon toga “slomili” i do poluvremena stekli osam golova prednosti. U nastavku su Apatinci zaigrali još jače, a prednost je rasla iz minuta u minut da bi na kraju dostigla +18.

Kompletna ekipa Apatina odigrala je na visokom nivou, pogađali su “plavo-beli” sa svih pozicija, a ono što posebno raduje je povratak u tim Marka Divjaka koji zbog povrede odsustvovao nekoliko mečeva. Rukometašima sledi meč u Kupu vojvodine protiv Sivca, a nakon toga će odigrati utakmicu 10. kola Druge lige kada će im u goste doći ekipa Beočina.

RK APATIN: Rađenović 6, Kljajić 1, Bogojević 21 odbrana (1 sedmerac), Mačkić 3, Bajrami 4 odbrane, Milojević 4, Divjak 6, Gardijan 6, Mandić, Čabai 11, Šakota 2, Šakić.