REMI BRATSTVA ZA KRAJ

APATIN FUDBAL SPORT VESTI

U poslednjem 30. kolu Srpske lige – grupa Vojvodina fudbaleri prigrevačkog Bratstva odigrali su nerešeno 1:1 (0:1) protiv Bačke 1901 iz Subotice.

Prigrevčani su i pre ovog kola obezbedili plasman u Prvu Telekom ligu Srbije, tako da ovaj meč nije imao rezultatski značaj. Domaći su odigrali nešto opuštenije prvo poluvreme, pa su tako na predah gosti otišli sa golom prednosti. Iz prvog perioda treba izdvojiti i poništen gol Vukovića, koji je sa 30 metara pogodio same rašlje gostujućeg gola, ali je pre toga sudija svirao faul i nije poštovao prednost.

Golman Bačke je definitivno bio igrač meča, branio je nemoguće, ali je ipak kapitulirao u 82. minutu meča kada je Vuković doneo Bratstvu izjednačenje.

Prigrevčani su tako sezonu završili sa 19 pobeda, pet remija i samo četiri poraza i postigli najveći uspeh u istoriji kluba.