PORAZ ODBOJKAŠICA, RUMA ODNELA BODOVE IZ APATINA

APATIN ODBOJKA SPORT VESTI

Prvi maksimalan poraz su doživele odbojkašice Apatina u osmom kolu Druge lige Srbije.Ekipa Rume odnela je ceo plen iz Apatina nakon 3 odigrana seta.

Povele su odbojkašice Apatina u prvom setu. Gošće su izjednačile, a ubrzo i zagospodarile situacijom na parketu. Sjajno su servirale i imale raznovrstan napad na koji mlada ekipa Apatina nije imala odgovor.
Drugi set je doneo nešto više uzbuđenja. Dugo se igralo poen za poen ali je kraj seta doneo par vezanih grešaka domaćih odbojkašica koje su gošče iskoristile na najbolji mogući način i zasluženo povele sa 2:0 u setovima.

Apatinke su loše otvorile treći set, pa je Ruma olako povela sa 5:1. Apatinke nisu uspele da se vrate u meč, gošće su uvećale prednost i mirno privele ovaj set kraju.

Ruma se predstavila Apatinskoj publici u sjajnom izdanju i zasluženo ostvarila maksimalnu pobedu sa kojom je ostala u samom vrhu tabele.

Odbojkašice Apatina u narednom devetom kolu gostuju u Srbobranu ekipi Elan Volley.

OK Apatin - ZOK RUMA (19) OK Apatin - ZOK RUMA (18) OK Apatin - ZOK RUMA (17) OK Apatin - ZOK RUMA (16) OK Apatin - ZOK RUMA (15) OK Apatin - ZOK RUMA (10) OK Apatin - ZOK RUMA (11) OK Apatin - ZOK RUMA (12) OK Apatin - ZOK RUMA (13) OK Apatin - ZOK RUMA (14) OK Apatin - ZOK RUMA (9) OK Apatin - ZOK RUMA (8) OK Apatin - ZOK RUMA (7) OK Apatin - ZOK RUMA (6) OK Apatin - ZOK RUMA (5) OK Apatin - ZOK RUMA (4) OK Apatin - ZOK RUMA (3) OK Apatin - ZOK RUMA (2) OK Apatin - ZOK RUMA (1)