PORAZ MLADOSTI U GLOŽANU, BULOVIĆ ĆE BITI VELIKI GOLMAN

APATIN FUDBAL SPORT VESTI

Fudbaleri apatinske Mladosti poraženi su u nedelju u Gložanu od domaće Budućnosti rezultatom 3:1 (2:1) u meču 13. kola Vojvođanske lige – grupa “Sever”.

Apatinci su dobro počeli susret i poveli preko Momčila Uzelca nakon sjajno izvedene polukontre. Domaćin je ubrzo imao priliku da izjednači rezultat, ali se istakao talentovani čuvar mreže Mladosti Bulović koji je odbranio jedanaesterac. Ipak, umesto da ovaj momenat da vetar u leđa fudbalerima Mladosti, domaći do poluvremena uspevaju da preokrenu rezultat i da na odmor odu sa minimalnom prednošću.

U nastavku su fudbaleri Budućnosti postigli još jedan pogodak i mirno priveli susret kraju. Mladost je na ovom meču bila znatno oslabljena, sa dvojicom kadeta u startnih 11, pa je iz tog razloga izostao jači otpor solidnom domaćinu.

U subotu Apatinci na domaćem terenu dočekuju Potisje iz Kanjiže. Biće ovo poslednji meč u ovoj polusezoni pred domaćim navijačima, pa je ovo ujedno i poziv za sve ljubitelje fudbala da dođu na stadion kraj Dunava i podrže “crvene đavole”. Meč počinje u 13 sati.