PODELA BODOVA U APATINU I EVROGOL POTISJA

U okviru 10. kola Vojvođanske lige Sever fudbaleri apatinske Mladosti su na svom terenu remizirali sa Potisjem iz Kanjiže rezultatom 2:2 (2:1).

Iako su gosti važili za blagog favorita na ovom meču Mladost je na ovom susretu bila bolji rival i stvarala je više šansi od Potisja. Apatinci su do poluvremena imali prednost od 2:1, ali su i poropustili nekoliko prilika pa je prednost mogla da bude i ubedljivija. Golove za Mladost postigli su Zorić i Jano.

Drugo poluvreme ali ista situacija domaćin napada i ne koristi prilike. Pred sam kraj meča Potisje dolazi do izjednačenja prelepim golom sa preko 30 metara i rezultatom 2:2 završava susret na stadionu kraj Dunava.

Mladost ima za čime da žali jer su gotovo 90. minuta bili bolji rival i imali više od igre.

U narednom meču apatinski fudbaleri gostuju poslednjeplasiranom Tekstilcu u Odžacima.